Yoga Kampları

14 – 18 Haziran Gül Dirican ve Pınar Üstün ile Hızır Kamp’ta Yoga Tatili

pc4b1nar-kamp3a-e1491150535505.jpg

https://www.facebook.com/events/1160058950789049/

Bu kamp her seviyeye uygun bol yogalı bir tatil vaadidir. Sabahları enerjik yoga serileri, akşamları dingin ve esneten yin yoga ve güçlendiren tao vinyasa uygulamaları ile canlandırıcı ve dinlendirici bir zaman yaratıyoruz.

İlk gün, 14 Haziran günü 17.00 de bir araya gelip, tanışıp yoga yapacağız. Her sabah 8:00’de Gül Dirican ile Hatha Yoga, her akşam 18.00’de Pınar Üstün ile Yin Yoga ve Tao Vinyasa dersleri, ayrıca meditasyon, derin dinlenmeye yönelik uygulamalar olacak. 18 Haziran Pazar günü sabah yoga dersinden sonra kahvaltımızı yapıp kampı tamamlayacağız.

Gelirken yanınızda yoga matınızı, dinlenme pozunda üstünüzü örtmek için battaniye veya şalınızı, varsa yoga kemerinizi (yoksa, yüzmek için getirdiğiniz peştemal ya da çok narin ve esnek olmayan bir fular da aynı işi görecektir).

Dersler dışında, günün geri kalan zamanında kendinizi doğanın kucağına bırakın. Güzelce dinlenin, doğanın sesini dinleyin, yürüyüşler yapın, hemen yanı başımızdaki derenin harika suyunda yüzün. İster kendi köşenize çekilin, ister ordaki diğer tatlı canlar ile sosyalleşin. Dere kenarında, ateş başında hayata, yogaya dair sohbetler yapalım. Paylaştıkça büyüyelim. Unutmadan! Hızır Kamp’ın muhteşem mutfağından çıkan hem lezzetli hem de sağlıklı yemekler de cabası. 🙂

Tarih: 14-18 Haziran 2017
Yer: Hızır Kamp, Kaz dağları
Ücret: 650 TL. Kamp katılımının kesinleştirilebilmesi için 250 TL kapora yatırmanız gerekmektedir. Kaporanın iadesi yoktur.

Ücret sadece Yoga derslerini kapsamaktadır. Yol ve konaklama ücreti katılımcıya aittir.

Konaklama:

Konaklama seçeneklerini, ücretlerini Hızır Kamp’tan öğreniyor ve ödemeyi de onlara yapıyorsunuz .

http://hizirkamp.com/

Şimdiden yerinizi ayırtın!

Kayıt için bize ulaşın: gdirican@gmail.com veya pinarustunyoga@gmail.com

Kim bu yoga hocaları?

Gül Dirican

Zeynep Aksoy ve Erich Sciffmann’dan temel hocalık ardından 300 saatlik Nicole Ohme ile ileri seviye eğitimini tamamladı. Ayrıca yin yoga, yoga terapi hocalığı, restoratif yoga ve masaj terapistliği eğitimleri aldı ve uyguluyor. Yoga Alliance RYT 500 ve ERYT 200 saat sertifikasına sahibi. 2009 yılından beri yoga eğitmeni ve senarist olarak da çalışıyor.

Pınar Üstün

2008 yılında yoga ile tanıştı. Sonraki yıllarda Zeynep Aksoy, Devrim Akkaya ve Banu Çadırcı’dan hocalık eğitimleri aldı. 2014 yılından beri Defne Suman gözetiminde Shadow Yoga eğitimine devam ediyor. Hatha Yoga, Yin Yoga ve Hamile Yogası dersleri veriyor.

Program:

14 Çarşamba: Varış, Tanışma, Akşam Dersi, Akşam Yemeği

15 Perşembe: Hatha Yoga, Kahvaltı, Serbest Zaman, Yin Yoga, Akşam Yemeği

16 Cuma: Hatha Yoga, Kahvaltı, Serbest Zaman, Yin Yoga, Akşam Yemeği

17 Cumartesi: Hatha Yoga, Kahvaltı, Serbest Zaman, Yin Yoga, Akşam Yemeği

18 Pazar: Sabah yoga dersi, Kahvaltı, Kucaklaşma


Reklamlar